این آموزشگاه در یک مجتمع اداری در منطقه شهران تهران به سفارش آقای سینا علم اجرا گردید. مساحت این آموزشگاه در حدود ۱۰۰  مترمربع می باشد که به چهار اتاق برای آموزش و تمرین و یک سالن انتظار تبدیل گردید.

عایق بندی صدا

   برای عایق بندی اتاقهای این آموزشگاه از دیوارهای کاذب عایق صدا استفاده شد و تمام چهار اتاق این آموزشگاه با این دیوارها عایق شدند. دیوارهای کاذب با ضخامت ۲۵ الی ۳۰ سانتیمتر ساخته شدند. نکته قابل ذکر در عایق بندی دیوار درزبندی آن می باشد که در این پروژه به صورت کامل به وسیله رنگ آمیزی دیوارها و سقف انجام گردید.

پنجره های نصب شده در هر اتاق با چهار جداره شیشه تجهیز شده است و کسر صدای قابل توجهی دارد.

آموزشگاه موسیقی سینا علم 1
آموزشگاه موسیقی سینا علم 3

درب و چهارچوب

چهارچوب های استفاده شده از جنس MDF می باشند و علت استفاده از MDF و چوب برای ساخت چهارچوب همگن بودن آن، عدم درز و حفره و امکان اجرای آستانه مناسب برای چهارچوب می باشد.

دربهای استفاده شده برای این پروژه به صورت تو پر ساخته شدند و برای درز بندی بهتر با چرم مرغوب چرم کوبی شدند. دستگیرهای به کار رفته در دربها بسیار مقاوم هستند و یک دستگیره ثابت نیز برای سهولت در بسته شدن درب به کار رفته است.

پنل آکوستیک 

برای کسر صدای تولید شده در حین آموزش و تمرین موسیقی نیاز بود میزان جذب صدا در اتاق ها بیشتر شود و برای اینکار از پنل های آکوستیک دکوراتیو استفاده گردید. این پنل ها جذب صدای خوبی دارند، قابلیت جابجایی و نظافت را نیز دارند و متناسب با سلیقه کارفرما رنگ آنها تعیین گردید. تعداد به کار رفته در هر اتاق متناسب با ابعاد اتاق و نوع کاربری آن تعیین گردیده است.

پوشش کف

  برای پوشش کف اتاق های تمرین از موکت پرز بلند استفاده گردید. برای پوشش کف راهرو و سالن انتظار نیز از لمینت استفاده شد.

آموزشگاه موسیقی سینا علم 5